Share

Excel boxers

Charlie Hickford

(Bodyshots)

Under 52kg

 

Joe McGrail

(Everton Red Triangle)

Under 52kg

 

Adam Azim 

(Pinewood Starr)

Under 60kg

 

George Bance

(Atherstone)

Under 69kg

 

Simran Kaur

(Kings Heath)

Under 51kg

 

Courtney Scott 

(Hartlepool Headland)

Under 54kg

 

Sameenah Toussaint 

(Northolt)

Under 57kg

 

Elise Glynn

(Hook and Jab)

Under 57kg

 

Caroline Dubois 

(Repton)

Under 60kg

 

Danielle Marshall

(Hartlepool Catholic)

Under 64kg

 

 

Gemma Richardson

(Scunthorpe)

Under 64kg

Emily Asquith

(Bridlington)

Under 81kg

 

 

Challenge boxers

Kyle Quinn

(Hoddesdon)

Under 48kg

 

Mykyle Ahmed

(Manor)

Under 49kg

 

William Hewitt

(Leigh)

Under 49kg

 

Patrick Hewitt

(Leigh)

Under 49kg

 

Bradley Thompson

(Donnington)

Under 52kg

 

Cameron Paul 

(Pinewood)

Under 52kg

 

Billy Adams

(Dagenham)

Under 56kg

 

Sahil Khan

(Merridale)

Under 56kg

 

Edward Hardy

(Highfields)

Under 56kg

 

Adan Mohammed

(Repton)

Under 56kg

 

Patris Mughalazi

(Powerday Hooks)

Under 60kg

 

Jay Turner

(Frankie Gavin’s)

Under 60kg

 

Huey Malone

(Christ The King)

Under 64kg

 

Junaid Bostan 

(Steel City)

Under 64kg

 

Jack Oliphant

(Bodyshots)

Under 64kg

 

Clark Smith

(Timperley)

Under 69kg

 

Stephen Clarke

(Rotunda)

Under 69kg

 

Thomas Varey

(Trowbridge)

Under 69kg

 

Dan Toward

(Birtley)

Under 75kg

 

John Hedges

(Hoddesdon)

Under 75kg

 

Tommy Fletcher

(Attleborough)

Under 81kg

 

Josh Martin

(Stoke Staffs)

Under 81kg

 

James Metcalfe

(Ingle’s)

Under 81kg

 

Beni Mondua

(Edmonton Eagles)

Under 86kg

 

Reece Sloan

(Salisbury)

Under 91kg

 

William Howe

William Howe

(Natural Progression)

Over 91kg

 

Uthman Nawaz

(ELBA)

Over 91kg

 

Jacey Birch

(St Mary’s)

Under 48kg

 

Savannah Stubley

(Empire)

Under 51kg

 

Holly Heffron

Heart of Portsmouth

Under 51kg

 

Chantel Whiting

Intense

Under 51kg

 

Amelia Jarvis

(Mayflower)

Under 54kg

 

Shassen Dutton

(Salisbury)

Under 57kg

 

Dione Burman

(Braunstone)

Under 60kg

 

Ciara Hodnett

(Wildcard)

Under 64kg

 

Ellouise Challenger

(Downend)

Under 69kg

 

Loleta Spencer

(Wellingborough)

Under 69kg

Discovery boxers

Robert Dunn

(Hendon)

Under 49kg

 

Georgie Ellis

(Hoddesdon)

Under 49kg

 

Alex Head

(Hoddesdon)

Under 52kg

 

Roberto Lacourt

(Repton)

Under 52kg

 

Jack Murphy

(Roy Richardson’s)

Under 56kg

 

Abdul Khan

(Bury)

Under 56kg

 

Brayden Davies

(Donnington)

Under 56kg

 

Owen Bolingbroke

(Attleborough)

Under 60kg

 

Kevin Connell

(Everton Red Triangle)

Under 60kg

 

Ted Jackson

(St Paul’s)

Under 64kg

 

George Liddard

(Billericay)

Under 69kg

 

Sam King

(Hoddesdon)

Under 69kg

 

George Mitchell

(Hoddesdon)

Under 69kg

 

Danny Steele

(Epic GG)

Under 75kg

 

Christy Collins

(Northside)

Under 75kg

 

Tino Bellot

(Dale Youth)

Under 81kg

 

Jack Edge

(Jimmy Egan’s)

Under 81kg

 

Jada Blaze Letman-White

(Freedom)

Under 86kg

 

Ben Gidley

(Bakehouse)

Under 86kg

 

Hunzla Hamzah

(Jewellery Quarter)

Under 91kg

 

Morgan Ansell

(Cleary’s)

Under 48kg

 

Rebecca Unsworth

(Wildcard)

Under 48kg

 

Phoebe Griffiths-Johnson

(Bognor Regis)

Under 51kg

 

Ellie Tennison

(City of Hull)

Under 54kg

 

Patrycja Gnatowska

(Tamworth)

Under 54kg

 

Olivia Holmes

(Rotunda)

Under 54kg

 

Jessica Selanzko

(Macclesfield)

Under 54kg

 

Tayla Rushton

(Coventry Uni)

Under 54kg

 

Georgia Klein

(Manor)

Under 57kg

 

Chloe Morris

(Fox County)

Under 57kg

 

Kelsey Uscroft

(Tommy Coyle)

Under 57kg

 

Jessica Pattinson

(Alnwick)

Under 64kg

 

Chloe McDermott

(Lionheart)

Under 64kg