Share

Challenge boxers

Abby Briggs

(Hunslet)

Under 60kg

Discovery boxers

William Foster

(Phil Thomas)

Under 30kg

 

Den Murray

(Horden)

Under 30kg

 

Zain Hanif

(Purge)

Under 30kg

 

John T Varey

(Sharpstyle)

Under 32kg

 

Mikie Tallon

(Transport)

Under 32kg

 

Cain Alexander

(Rotunda)

Under 34kg

 

Leighton Birchall

(Sharpstyle)

Under 34.5kg

 

Quie Coleman

(Rourkey’s)

Under 36kg

 

Michael O’Donnell

(Powerday Hooks)

Under 37kg

 

Denaeo George

(City of Leicester)

37.5kg

 

Thomas Varey

(Sharpstyle)

Under 38.5kg

 

Luke Rodda

(Repton)

Under 38.5kg

 

Chase Loveridge

(Pinewood Starr)

Under 40kg

 

Michael Smith

(Pinewood Starr)

Under 41.5kg

 

Joshua Rose

(Hall Green)

Under 41.5kg

 

Nathan Barrett

(Powerday Hooks)

Under 43kg

 

Jaiden Harradine

(West Ham)

Under 43kg

 

Frank Middleton

(West Ham)

Under 44.5kg

 

Elie Lessa-Lathumba

(Capitol)

Under 45kg

 

Ellis Panter

(Burton Park)

Under 45kg

 

Frankie Thompson

(West Ham)

Under 46kg

 

Hamilton Joyce

(Detox)

Under 46kg

 

Caleb Price

(Pinewood)

Under 46kg

 

Joe Cooper

(Pinewood Starr)

Under 48kg

 

Aaron Bird

(Olympian)

Under 48kg

 

Ben Moore

(West Hill)

Under 50kg

 

Elijah Moore

(Kent Gloves)

Under 52kg

 

Mohammad Mehdi

(Dale Youth)

Under 52kg

 

Emmanuel Buttigieg

(Newham)

Under 54kg

 

Patrick Doherty

(Powerday Hooks)

Under 54kg

 

Anthony Connors

(West Ham)

Under 56kg

 

Sam Hardy

(Newark)

Under 56kg

 

James Delaney

(Guildford)

Under 59kg

 

Moben Khalafzadeh

(Howden)

Under 59kg

 

Tyrone Cross

(St Mary’s)

Under 62kg

 

Mikey Jennings

(Jennings Gym)

Under 65kg

 

Conor McCormack

(Chichester)

Under 65kg

 

RJ Draper

(Pinewood Starr)

Under 68kg

 

Ethan Moore

(Downend)

Under 72kg

 

Jesse Harris

(St Mary’s)

Under 76kg

 

Ellie Mateer

(Sudbury)

Under 30kg

 

Darcie Munday

(Plains Farm)

Under 32kg

 

Violet Hesiltine

(Bridlington)

Under 33kg

 

Sophie Harker

(Middlesbrough)

Under 36kg

 

Laylie Heath

(Sunderland)

Under 39kg

 

Jocelyn Kilkenny

(East Middlesbrough)

Under 42kg

 

Kayla Holdsworth

(Hunslet)

Under 42kg

 

Frances Cope

(Second City)

Under 45kg

 

Jess Keeton

(Scunthorpe)

Under 45kg

 

Ebony Jones

(Scunthorpe)

Under 46kg

 

Alice Pumphrey

(Sharpstyle)

Under 48kg

 

Lyla Bardauskas

(Crowle)

Under 48kg

 

Paige Hoile 

(Uxbridge)

Under 51kg

 

Lilly Deacon

(Platinum)

Under 54kg

 

Shannon Rochester

(Gus Robinson)

Under 54kg

 

Gracie Holland

(Primary Park)

Under 57kg

 

Sophie Shore

(Ten County)

Under 60kg

 

Paris Smith

(Legions)

Under 63kg

 

Amber Moss-Birch

(Golden Ring)

Under 67kg