Share

Excel boxers

Ellis Price

(Hunslet)

Under 57kg

 

Enriko Itauma

(St Mary’s)

Over 80kg

 

Megan Bainbridge

(Brandon)

Under 48kg

 

Charan Dhesi

(East Hull)

Under 50kg

 

Sacha Hickey

(Fisher Downside)

Under 57kg

 

Challenge Boxers

Alby Hill

(Chadwell St Mary)

Under 44kg

 

Nelson Birchall 

(Sharpstyle)

Under 44kg

 

Frank Varey

(Sharpstyle)

Under 44kg

 

Alfie Hedges

(Pinewood)

Under 44kg

 

Blu Bowers

(Pinewood)

Under 46kg

 

Khalid Saleh

(Kirkdale)

Under 46kg

 

Shaun Huddart

(Birtley)

Under 48kg

 

Muhammad Ali

(Prospects)

Under 50kg

 

Jack McLoughlin

(Waterside)

Under 50kg

 

Miley Cash

(Pinewood)

Under 50kg

 

Shane Patterson

(Wearmouth)

Under 50kg

 

James Fernley

(Lansbury)

Under 52kg

 

Jim Smith

(Phil Thomas)

Under 52kg

 

Codie Smith

(Hull)

Under 52kg

 

Cameron Lavery

(Impact)

Under 54kg

 

Finley James

(West Ham)

Under 54kg

 

Royston Barney-Smith

(Pinewood)

Under 54kg

 

Osama Mohamed

(Lions)

Under 54kg

 

Pa Doherty

(Chadwell St Mary)

Under 57kg

 

Andrew Manning

(Phil Thomas)

Under 57kg

 

Jude Moore

(Downend)

Under 60kg

 

Jake Abrol

(Sharpstyle)

Under 60kg

 

Jimmy Lee

(Guildford)

Under 63kg

 

Matthew Knipe

(Moss Side Fire)

Under 63kg

 

Mark Benham

(Blandford)

Under 66kg

 

Aayush Rai

(Maidstone Ghurkas)

Under 66kg

 

Jimmy Dean Wood

(Kent Gloves)

Under 66kg

 

Marcus Ellis

(Huthwaite)

Under 70kg

 

Kian Taylor

(Westree)

Under 70kg

 

Prince Dubois

(Repton)

Under 70kg

 

Teagn Stott

(Sheffield BC)

Under 75kg

 

Vinny Huczmann

(City of Leicester)

Under 75kg

 

Billy Wilson

(District Youth)

Under 75kg

 

Reece Harris-Mann

(Scarborough)

Under 75kg

 

Iyaleh Constant

(Cricklewood)

Under 80kg

 

Jack Turnbull

(Border City)

Under 80kg

 

Aloys Youmbi

(Repton)

Over 80kg

 

Shelby-Marie Lee

(Minster)

Under 46kg

 

Libby Ellis

(Rumbles)

Under 46kg

 

Alex Brown

(Newbiggin)

Under 46kg

 

Macy Gallone

(Spennymoor)

Under 50kg

 

Jayne Bardauskas

(Crowle)

Under 52kg

 

Ellie Rooney

(Wildcard)

Under 66kg

 

Katie Grover

(Strood)

Under 63kg

 

Anastacia Butler

(West Ham)

Under 63kg

 

Huma Caglayan

(Hastings)

Under 70kg

 

Leah Carter

(Parkstone)

Under 70kg

 

Discovery Boxers

Kenny Smith

(Chadwell St Mary)

Under 34kg

 

Haaris Brown

(Jennings Gym)

Under 36kg

 

Reuben Muston

(Whitley)

Under 36kg

 

David Adams

(Phil Thomas)

Under 36kg

 

Callum Drinkald

(Wearmouth)

Under 38kg

 

Edward Smith

(Hoddesdon)

Under 38kg

 

Tomas Adams-Buckworth

(Middlesbrough)

Under 40kg

 

Jimmy Burnside

(Chesterfield)

Under 40kg

 

Zac Adams

(Leigh)

Under 40kg

 

Frankie Wood

(West Ham)

Under 42kg

 

Hamza Uddin

(Fearless)

Under 42kg

 

Sam Varey

(Trowbridge)

Under 46kg

 

Toro Croft-Senior

(Ribble Valley)

Under 46kg

 

Ellis Clifton

(Priory Park)

Under 48kg

 

Ram Singh

(Repton)

Under 48kg

 

Danny Boardman

(Golden Rings)

Under 48kg

 

Mark Baker

(Repton)

Under 50kg

 

Jarvis Jenkins

(Pinewood)

Under 52kg

 

Freddie Pullen

(Repton)

Under 52kg

 

William Tyers

(Darlington)

Under 54kg

 

Reece Gannon

(Tower Hill)

Under 54kg

 

Ethyn Weaver

(Bowden All Powers)

Under 57kg

 

Brian McDonagh

(Pinewood)

Under 57kg

 

Haveer Ali Tazeem

(Prospects)

Under 57kg

 

Harry Hillier

(Southampton)

Under 60kg

 

Lucas Biswana

(Gemini)

Under 60kg

 

John Mitchell

(Guildford)

Under 60kg

 

Kian Winstanley

(Metro)

Under 63kg

 

Mohammed Amiry

(Fisher)

Under 63kg

 

Leon Harris

(Wearmouth)

Under 63kg

 

Lewis Varey

(Trowbridge)

Under 66kg

 

Shay Johnston

(Orme)

Under 70kg

 

Zac Nearney

(Grimsby)

Under 70kg

 

Oliver Rolfe

(Repton)

Under 75kg

 

Jimmy Gavin

(Larches and Savick)

Over 80kg

 

Jack Dryden

(Birtley)

 

Rosie Boyton

(Danson)

Under 42kg

 

Lavina Ghai

(Northolt)

Under 42kg

 

Sinead Willbye

(Phoenix)

Under 42kg

 

Acacia Nuttall-Brown

(Bury)

Under 46kg

 

Lily Henderson

(Tommy Coyle)

Under 46kg

 

Chanell Kendall

(Attleborough)

Under 48kg

 

Kelsey Oakley

(Priory Park)

Under 48kg

 

Madeline Gittins

(St Paul’s)

Under 48kg

 

Sadie Whitehead

(Bletchley)

Under 50kg

 

Lydia Nagle

(Attleborough)

Under 52kg

 

Daisy Hewitt

(Mackenzies)

Under 52kg

 

Amelie Garcia

(MTK Amateur)

Under 52kg

 

Mia Holland

(Priory Park)

Under 54kg

 

Alex Bryant

(Trowbridge)

Under 54kg

 

Zara Aitchison

(Kings Heath)

Under 54kg

 

Sophie Sansam

(Tommy Coyle)

Under 54kg

 

Katie Lane

(Berinsfield)

Under 57kg

 

Millie Jukes

(Burmantofts)

Under 57kg

 

Ashleigh Lane

(East Middlesbrough)

Under 57kg

 

Vivien Parsons

(Afewee)

Under 60kg

 

Olivia Turnbull

(Birtley)

Under 60kg

 

Lily-May Underwood

(Westree)

Under 60kg

 

Morgan Baber

(Downend)

Under 63kg